چاپ        ارسال به دوست

اطلاعيه ثبت نام آزمون دكتري تخصصي سال ۱۴۰۲

مدیر اداره آموزش و تحصیلات تکمیلی ، پیرو عرض تبریک به پذیرفته شدگان مقطع دکتری، طی اطلاعیه ای از مراجل ثبت نام حضوری و غیرحضوری خبر داد.

ضمن عرض تبريك به پذيرفته‌شدگان مقطع دكتري و آرزوي موفقيت روزافزون در كسب تحصيل به اطلاع مي‌رساند، ضروري است جهت انجام صحيح مراحل ثبت نام بطور متوالي به همين صفحه مراجعه و كليه اطلاعيه‌ها و راهنماهاي موجود را با دقت كامل مطالعه، مدارك لازم را تهيه، مراحل پذيرش و ثبت نام را طي نماييد. مراحل ثبت نام شامل ثبت نام غير حضوري و ثبت نام حضوري است.

ثبت نام غير حضوري

در اين مرحله كليه مدارك لازم براي ثبت نام توسط دانشجو در سامانه بارگذاري مي‌شود. همچنين براي تكميل اين مرحله مي‌بايست فرم‌‌هاي بارگذاري شده در سايت توسط دانشجو تكميل و مجدد بارگذاري گردد. در پايان اين مرحله شماره دانشجويي خود را دريافت مي‌نماييد.

ثبت نام حضوري

ضروري است دانشجوياني كه ثبت نام الكترونيكي (غير حضوري) خود را انجام داده‌اند، طبق برنامه زمان‌بندي كه از طريق همين صفحه اطلاع‌رساني خواهد شد به دانشگاه مراجعه و پس از ارائه مدارك و مستندات لازم جهت پذيرش نهايي، مراحل ثبت نام خود را تكميل نمايند.

 

همچنين به اطلاع پذيرفته‌شدگان در مقطع دكتري تخصصي دانشگاه علوم توانبخشي و سلامت اجتماعي مي‌رساند، فرايند ثبت نام الكترونيكي در حال انجام و به زودي از طريق همين صفحه اطلاع‌رساني خواهد شد.


١١:٢٣ - شنبه ٢١ بهمن ١٤٠٢    /    عدد : ٢٨٢٢١    /    تعداد نمایش : ٢٠٢٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج